اتاق تست و نگهداری

ایران

کشور سازنده

ARYANA

برند

زیر صفری / بالای صفری

مدل

90+ الی 70- درجه سانتی گراد

دما

10 الی 95 درصد

رطوبت

پلی یورتان

عایق

استنلس استیل

جنس بدنه

بیتزر آلمان

کمپرسور

دانفوس آلمان

قطعات سرد کننده

زیمنس آلمان

قطعات برقی

PLC

سیستم کنترل

TOUCH PANEL (HMI)

نمایشگر

انواع اتاق های تست و نگه داری

اتاق خشک

احتمالا با استاندارد هایی رو برو شدید که در آن تشکیل شبنم (قطره آب) بر روی محصول تحت تست و یا نگهداری را ممنوع اعلام نموده ، شما برای فراهم نمودن شرایط آب و هوایی این گونه تست ها و استاندارد ها نیاز به یک سیستم رطوبت زدایی (ضد شبنم) دارید. در صورتی که محیط تست شما محفظه ی کوچک باشد میتوانید از سیستم های کوچک ضد رطوبت آریانا استفاده نمایید ودر صورتی که محیط تست شما اتاق تست باشد شما به یک اتاق خشک نیاز دارید که به صورت هوشمند شرایط مطلوب آب و هوایی شما را فراهم می نماید. اتاق خشک آریانا در ابعاد گوناگون قابل تولید بوده و سیستم رطوبت زدایی آن مختص این شرکت می باشد و مطابق با نیاز کاربران طراحی و تولید میگردد

اتاق تست دما و رطوبت

اتاق تست دما و رطوبت آریانا شرایط انواع تست های آب و هوایی در ابعاد بزرگ و همچنین نگهداری در شرایط مطلوب را مهیا می سازد و دما و رطوبت اتاق توسط کاربران قابل تنظیم می باشد همچنین این محصول مجهز به صفحه نمایشگر لمسی به همراه نرم افزار راهبردی آریانا بوده که موجب سهولت کار ، کنترل دما و رطوبت و نمایش آنها می شود ؛ از قابلیت های دیگر این اتاق میتوان به دریافت مستندات به دو صورت گراف و فایل اکسل ، ثبت و ذخیره خطا های احتمالی ، نمایش سیستم تولید بخار و سیکل سرد کننده به صورت گرافیکی  اشاره کرد.

کاربردها

خودروسازی

در صنایع خودرو سازی تست های جاده ای و آب هوایی از الزامات قطعه سازان می باشد و جهت به عمل رساندن این تست ها می توانید از اتاق های تست آریانا استفاده نمایید.

تست و استاندارد

با استفاده از اتاق های تست و نگهداری آریانا میتوانید پس از انجام تست های مربوط به محصولات خود ، اقدام به اخذ استاندارد نمایید ؛ از دیگر قابلیت های این محصول نمونه برداری از دما و رطوبت نسبی داخل اتاق تست به دو صورت گراف و فایل اکسل می باشد تا کاربران بتوانند به راحتی مستندات مورد نیاز خود را از نرم افزار استخراج نموده و به سازمان های مربوطه ارائه نمایند.

پزشکی و دارویی

اتاق های نگهداری آریانا شرایط مطلوب آب و هوایی را جهت نگهداری مواد اولیه  و محصولات این صنعت فراهم نموده و مطابق با نیاز های کاربران طراحی و تولید میگردد .

همچنین نرم افزار راهبردی شرکت اریانا به مدیران آزمایشگاه کمک میکنند تا شرایط این اتاق ها را حتی از روی تلفن همراه خود زیر نظر داشته و در صورت لزوم تغییرات لازم را اعمال نمایند.

اطلاعات تماس

کارخانه 1: تهران بومهن خیابان تعاونی کامیونداران خیابان اشتیاق اول کوچه امیرالمومنین پلاک 29

کارخانه 2: تهران بومهن خیابان تعاونی کامیونداران خیابان اشتیاق اول پلاک 25

  • ایمیل: info@aryana-group.com
  • تلفن: 76481647-021
  • موبایل: 0290260-0912
  • فکس: 76228230-021 داخلی 7
© کپی رایت 2018 . تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریانا است

جستجو